Contactgegevens werkgroepleden

Adres en email Clozapine Plus werkgroepleden

Arends, Johan
GGZ Drenthe
Dennenweg 9
9400 RA Assen
Johan.Arends@ggzdrenthe.nl

Bakker, Bert
bert.bakker@planet.nl

Barkhof, Emile
Rivierduinen
Sandifortdreef 19
2333ZZ Leiden
Heleen.de.Bats@mentrum.nl

Becker, Hiske
AMC De Meren
Tafelbergweg 25
1105 BC Amsterdam
h.becker@amc.uva.nl

Bogers, Jan
Rivierduinen
p.a. secretariaat opleiding
Jac. P. Thijsselaan 45
2803 RT Gouda
j.bogers@ggzleiden.nl

Bokern, Hein
FPC dr. S.van Mesdagkliniek
Helperlinie 2
9722 AZ Groningen
h.bokern@fpcvanmesdag.nl

Bond-Veerman, Selene
Psychiater FACT team Noord-Holland Noord
s.veerman@ggz-nhn.nl

Boumans, Christien
Vincent van Gogh te Venray
cboumans@vvgi.nl

Broekmans-Madikrama, Kim
Verpleegkundig specialist
Stichting GGzE
Dr.Poletlaan 40
5625 ND Eindhoven
Kim.Broekmans@GGZE.nl

Cohen, Dan
GGZ NHN
Hectorlaan 9
1702 CC Heerhugowaard
d.cohen@ggz-nhn.nl

de Bats, Heleen
Heleen.de.Bats@mentrum.nl

de Haan, Lieuwe
AMC, Academic Psychiatric Centre
Department Early Psychosis
Meibergdreef 5
1105 AZ Amsterdam
l.dehaan@amc.uva.nl

de Koning, Mariken
Psychiater en manager behandelzaken Mentrum
Senior onderzoeker afdeling Onderzoek Arkin
Mariken.de.Koning@mentrum.nl

de Weijer-Dupuis, Miranda
Verpleegkundig specialist
m.de.weijer@reiniervanarkel.nl

Feijen, Ruud
ARKIN
Amsterdam
ramfeijen@hotmail.com

Goedhard, Laurette
Altrecht
Citroenvlinder 4
3734 AD Den Dolder
l.goedhard@altrecht.nl

Heck, Dolf (A.H.)
GGZ Centraal
Utrechtseweg 266
3818 EW Amersfoort
en
FPC Veldzicht
Balkbrug
d.heck@dji.minjus.nl

Heetla, Herre
psychiater
FPC dr. S. van Mesdag
Groningen
h.heetla@fpcvanmesdag.nl

Holländer, Valentijn
Arkin / Inforsa – Kliniek voor Langdurige Intensieve Zorg (LIZ)
Duivendrechtsekade 55
1096 AH Amsterdam
klinieksecretariaat.inforsa@inforsa.nl

Jongkind, Amy
Verpleegkundig Specialist
Reinier van Arkel
Graafseweg 194a
5213 AP Den Bosch
a.jongkind@reiniervanartkel.nl

Keet, René
GGZ NHN
r.keet@ggz-nhn.nl

Kouwert, Ester
GGZ Drenthe
ester.kouwert@ggzdrenthe.nl

Liefting-Kluft, Mw. I.
i.kluft@dijkenduin.nl

Lionarons, Wendell
i.psy
Jan van Galenstraat 335
1061 Az Amsterdam
w.lionarons@i-psy.nl

Man, Wai Hong
AIOS Ziekenhuisfarmacie & klinisch onderzoeker
Ziekenhuisapotheek UMC Utrecht
Heidelberglaan 100
3584 CX Utrecht
w.man@umcutrecht.nl

Monden, Marcel
GGZ- Noord Holland Noord locatie Schagen
Piet Ottstraat 2
1741 NX Schagen
m.monden@ggz-nhn.nl

Nuchelmans, René
Verpleegkundig specialist art.14
GGZ Friesland
Burg. J.Dijkstraweg 6
8801 PG Franeker
Rene.nuchelmans@ggzfriesland.nl

Oele, Bas
basoele@yahoo.com

Otter, Maarten
Psychiatrisch Medische Dienst
Postbus 300
7200 AH Zutphen
motter@trajectum.info

Prins, Pieter
Altrecht, afdeling Wier
Citroenvlinder 4
3734 AD Den Dolder
p.prins@altrecht.nl

Scholte, Anne Neeltje
UMC
a.n.scholte@umcg.nl
GGNet Zuthpen
Anneneeltje.Scholte-Stalenhoef@ggnet.nl

Schulte, Raphael (R.F.J.)
GGZ NHN
Oude Hoeverweg 10
1816 BT Alkmaar
r.schulte@ggz-nhn.nl

Stienen, Juan
Vondellaan 15
1942 AE Beverwijk
j.h.j.stienen@gmail.com

van Beek, Hanneke
Verpleegkundig specialist
GGZ Rivierduinen
Wielewaallaan 3
2342 EA Oegstgeest
h.vanbeek@rivierduinen.nl

van Beveren, Nico
Delta Psychiatrisch Centrum
Erasmus MC psychiatrie / neuroscience
Locatie Kantoor
Albrandswaardsedijk 74

nico.van.beveren@deltapsy.nl
j.m.vanbeveren@erasmusmc.nl

van den Berg, Mirjam
Verpleegkundig specialist
GGZ Dijk en Duin/FACT Castricum
Oude Parklaan 60
1901 ZZ CASTRICUM
Mvdberg@dijkenduin.nl

van der Pol, Ruth
FPC De Kijvelanden
Ruth.van.der.Pol@kijvelanden.nl

van Dijk, Daniël
Rivierduinen
Valklaan 3
2342EB Oegstgeest
d.vandijk@ggzleiden.nl

van Lanen, Monique
moniquevanlanen@hotmail.com

van Weringh, Geke
ziekenhuisapotheker
Apotheek Sint Lucas Andreas Ziekenhuis
Jan Tooropstraat 164
1061 AE Amsterdam
g.vanweringh@slaz.nl

van Westrhenen, Roos
klinisch farmacoloog & psychiater
Erasmus MC/ Capri hartrevalidatie
roosvanwestrhenen@hotmail.com

Vermeulen, Lex
GGZ InGeest
Postbus 74077
1070 BB Amsterdam
l.vermeulen@ggzingeest.nl

Wijnekus, Noortje
Verpleegkundig specialist GGZ
GGzE, FACT Regio Noord
Noortje.Wijnekus@GGZE.nl

Zinkstok, Janneke
GGZ Vincent v.Gogh
Stationsweg 46
5803 AC Venray
jrzinkstok@gmail.com